تبلیغات متنی شما در این بخش
  • کلاس GIS کاربردی در شهرسازی

اطلاعات و پیش ثبت نام کلاس جی آی اس در شهرسازی

http://urbanity.ir/form/view.php?id=10211
  • کلاس بافت فرسوده در شهرسازی

جهت آمادگی برای کار در دفاتر نوسازی و شرکت ها

ثبت نام به زودی
  • کلاس آزمون نظام مهندسی شهرسازی

شرکت در این کلاس برای همه شهرسازان لازم است

ثبت نام
  • کلاس سیتی انجین CityEngine

نرم افزار جدید و کاربردی برای طرح های شهری و سه بعدی سازی شهر

ثبت نام
آخرین محصولات فروشگاه انجمن
کاریابی انجمن شهرسازی

جهت عضویت در کاریابی کلیک کنید

محل تبلیغات در انجمن ما ، تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه است !

موضوع : کلاس اسکیس آزمون سراسری طراحی شهری سال 89

Rainbow 
کلاس اسکیس آزمون سراسری طراحی شهری سال 89
[تصویر:  sketch-89.gif]
آموزش اسکیس طراحی شهری ( در شهر شما!)
ویژه آزمون سراسری
به صورت دوره 10 جلسه و کرکسیون های فردی
برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید :
ثبت نام در کلاس های اسکیس

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09131250054 تماس حاصل فرمایید

این آدرس را برای دوستان خود ارسال کنید و آنها را از تشکیل این کلاس ها با خبر کنید:
urbanity.ir/tarahi
نعيمه ابطحي - دانشجوي كارشناسي ارشد طراحي شهري - دانشگاه تهران
ايميل: abtahi.naeeme@gmail.com
پاسخ
سلام اينقدر اضطراب دارم كه نميدونم بايد از كجا شروع كنم؟ نگررررررانم خيلي سخته خانم ابطحي؟
پاسخ
سلام.....ميتونم بگم الان تنها كار بيفايده داشتن اضطرابه و فقط اين را بدون كه داشتن تمركز و سرعت انتقال اطلاعات تنها رمز موفقيته....... البته دانستن اصول و تكنيك طراحي هم اجتناب ناپذيره
پاسخ
سلام خانم ابطحی
لطفأ اطلاعات دقیق تری از تشکیل کلاس ها ی اسکیس بدین . مثل زمان شروع کلاس ها و اینکه بچه های شهرستانی هم همین مبلغ رو باید پرداخت کنن؟ و همچنین محل تشکیل این کلاس ها در تهران و شهرستان ها به چه صورته؟
پاسخ
سلام..زمان شروع هر دوره به محض رسيدن تعداد به حدنصاب تشكيل كلاسهاست....محل تشكيل كلاس در تهران و اصفهان هماهنگ شده و مسأله اي نداره ولي در ساير شهرها با هماهنگي خود بچه ها اين موضوع مشخص ميشه..
پاسخ
سلام
من رتبه 204 شده به نظرتون اميد داشته باشم يا نه؟
بعدش مگه انتخابها رو قبولي تاثير دارن؟ مثلا من اصفهانم با اين رتبه كجا بزنم.؟
ممنون دوستان كمك كنيد.
پاسخ
سلام رتبه شما اگه اسکیس خوبی بزنه احتمال موفقیت تو 90 درصد انتخابها را داره....حتی دانشگاه تهران....پس به فکر تمرین اسکیس باش و انتخاب دانشگاهت را بر اساس کیفیت دانشکاهها و شرایط خودت انجام بده....
پاسخ
سلام خسته نباشید.با تشکر از شما که برا ی ما وقت می ذارید. خانم ابطحی من سال دیگه کنکور دارم .دستم ضعیف و رشتم معماریه و همسر و فرزند دارم وبه دلیل گرفتاری پایان نامم و چیزهایی که گفتم قادر به شرکت در کلاسهای اسکیس و دیگر کلاس ها نیستم.ولی می خوام طراحی شهری شرکت کنم .لطفا هم در مورد اسکیس و هم در مورد مطالعه ی درسها راهنمایی ام کنید.لطفا بفرمایید در مورد هر کدام چگونه برنامه ریزی کنم.
در ضمیر ما نمی گنجد به غیر از دوست کس
هر دو عالم را به دشمن ده که ما را دوست بس
پاسخ
سلام عزيزم شرمنده كه جوابت كمي دير شد...با توجه به محدوديت زماني كه شما داريد مطالعه را از كتابهاي مهمتر و كليدي شروع كنيد از جمله كتابهاي دكتر حبيبي و دكتر بحريني و مهندس توسلي كه سر جمع حدود 15-16 جلد ميشه و بعد به سراغ ساير منابع بريد.... من حتمأ سعي ميكنم يك ليست از كتابها بر اساس اولويت مطالعه تو سايت بگذارم.... اگر كمكي از من بر بياد دريغ نميكنم راستي الان نگران اسكيس نباش مسئله پيچيده اي نيست.....پيروز باشيد.
پاسخ
دوست خوبم جواب محبت آمیز و امیدوارکنندتان مسرورم کرد بیصبرانه منتظر لیست کتابهای پیشنهادی شما هستم و جز تشکر و دعا کار دیگری از دستم بر نمی آید. در ضمن می خواستم بدانم که به نظر شما فرقی بین اسکیس معماری و طراحی شهری هست ؟اگر هست ،آن فرق چیست؟و هر تمرینی که فکر می کنید انجامش برایم مفید است پیشنهاد کنید برای اینکه اسکیسم مایه آبروریزی.ببخشید فکر می کنم باز کم صبری کردم.باز هم از شما سپاسگزارم ومنتظر پاسخ:
در ضمیر ما نمی گنجد به غیر از دوست کس
هر دو عالم را به دشمن ده که ما را دوست بس
پاسخ

اطلاعات موضوع

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

ابزار و امکانات موضوع

پرش به انجمن: